مرکز فروش آجر نسوز زرد

بهترین آجر نسوز زرد را می شود در این صفحه خریداری کرد. با خریداری آجر نسوز زرد از این درگاه شما میتوانید از مزایای بسیاری در معامله بهره مند شوید یکی از مهمترین فاکتورها می توانیم به قیمت های بسیار به صرفه برای خریداران شرکت در نظر داشت  در ادامه بیشتر به این امر توجه خواهیم کرد که آجر نسوز در چه ابعادی و چه رنگ هایی می باشد با ما همگام باشید.

آجر نسوز زرد

خرید و فروش انواع ابعاد آجر نسوز زرد

خرید و فروش انواع ابعاد آجر نسوز زرد

رنگ آجرنما، عامل بی نهایت قدرتمندی است که قادرست بر جلوه خارجی آپارتمان تأثیر بگذارد. رنگ آجرنما می تواند به طور مستقیم بر احساسات و عواطف داخلی یک فرد تأثیر گذاشته و چه بسا در کیفیت فروش یک ساختمان مؤثر باشد. گونه رنگی که برای آجرنما انتخاب می شود جلوه های بصری عالی ای را ایجاد می کند. امروزه در سطح جهان، مسأله گوناگونی رنگ برای انواع آجرنما اهمیت بسیاری دارد به گونه ای که حدود ۴۰۰ نوع آجرنمای جوراجور با ابعاد، بافت ها، رنگ ها و اندازه های متنوع پدیدآوری شده است تنوع رنگ برای آجرنما گسترده است منتها به‌صورت کلی طیف رنگ هایی که برای این مصالح ساختمانی به کار می روند بدین گونه هستند:

آجرنمای نارنجی، نارنجی تیره، نارنجی مایل به قهوه ای، نارنجی روشن

آجرنمای زرد تیره و روشن

آجرنمای آبی

آجرنمای قهوه ای

آجرنمای سیاه

آجرنمای سفید

آجرنمای مات با بافت های درشت

آجرنمای بنفش روشن و بنفش مایل به ارغوانی

انواع آجر نسوز زرد برای ساخت ساز

انواع آجر نسوز زرد برای ساخت ساز

نمای آپارتمان یکی از مهمترین مواردی است که از گذشته لغایت کنون مورد استقبال بوده است، امروزه نیز این دقت بیشتر از گذشته شده و افراد برای زیبا سازی ظاهری و نما ی ساختمان خود ارزش خاصی قائل شده اند. استفاده از آجر نما نیز از گذشته لغایت به امروز کاربرد بسیاری داشته و این کاربرد روز به روز در حال افزایش است. از این وجه برای تهیه نیاز های روز افزون جامعه در رابطه با آجر نما ، شرکت های بسیاری در این عرصه فعالیت داشته و فرآورده‌ها متنوعی را ارائه کرده اند. در این میان شرکت آجر نمای شاهرخ یک کدام از جامع‌ترین تولید کننده های و توزیع کننده های آجر نما در ایران ، طیف گسترده از تولیدات آجر نما خود را با کیفیت بالا و نرخ مناسب با گوناگونی رنگی بالا برای سلیقه های گوناگون عرضه کرده است.

نصب آسان آجر نسوز زرد

نصب آسان آجر نسوز زرد

آجرنما جزو مصالح ساختمانی دوست داشتنی مهندسان و معماران به حساب میروند. امروزه در تمام جهان از انواع آجرنما در الگو ها و رنگ های گوناگون برای ایجاد یک نمای جذاب در بناها و ساختمان ها استفاده می شود. کیفیت و زیبایی دیواره های خارجی ساختمان ها با نصب آجرنما تأمین خواهد شد؛ مسلماً طراحی و انتخاب متناسب یک آجرنمای خوب با رنگ مناسب برای یک آپارتمان بخصوص می تواند زیبایی داخلی را صدچندان می کند این محصول به صورت فراوانی از کشورها مانند کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی و یا کشوری مانند انگلستان که شرایط آب و هوایی در آنجا بسیار ناپایدار است، تمایل به استفاده از آجرنمای بسیار مقاوم در بناهای خود دارند. آجرنمای خوب باید بتواند در برابر تغییرات شدید شرایط محیطی، بادوام عمل می کند.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *