قیمت ارزان آجرنما نسوز شاموتی

آجرنما نسوز شاموتی یکی از انواع آجرهایی می باشد که کیفیت فوق العاده دارد و مواد اولیه ای که برای آن به کار رفته است، سبب شده است، افراد زیادی آن را در ساختمان سازی ها مورد استفاده قرار دهند.
قیمت ارزان آجر نما نسوز یکی از گزینه‌های می باشد که کمک کرده است، نمونه شاموتی را افراد بتوانند، به صورت عمده و مستقیم خریداری کنند.

قیمت ارزان آجرنما نسوز شاموتی

منظور از آجر نسوز شاموتی نما چیست؟

منظور از آجر نسوز شاموتی نما چیست؟ امروزه انواع آجرها را تولید کنندگان آجر تولید و به بازار عرضه کرده اند که از متریال های گوناگون برای تهیه آنها به کار برده شده است و کیفیت های گوناگونی دارند و افراد برحسب نیاز خود آنها را تهیه می‌کنند.
یکی از این نمونه ها آجر نسوز شاموتی نما می باشد، شاید این سوال در ذهن شما مطرح شود که نمونه چگونه آجری است؟
در این قسمت ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید و بتوانید پاسخ پرسش خود را دریابید، آجر نسوز شاموتی نما:

  • برای مواد اولیه آن از اکسید سیلیسیوم، خاک رس، خاک نسوز و … استفاده کرده اند و ترکیبات دیگری نیز به آن اضافه شده است که کیفیت بالایی را برای آن رقم زده است و به آن شاموت می گویند.
  • فرایند تولید آن به سه صورت انجام می شود که با توجه به شکل و ظاهری که برای آن در نظر می‌گیرند، (پرس خشک، پرس نیمه خشک و پرس پلاستیک) می باشند.
  • دارای سایز ها و رنگ های گوناگون می باشد و در مقابل حرارت بسیار مقاوم هستند، از نظر رنگ شما می توانید رنگ کرم و قهوه ای را در آنها مشاهده کنید
  • نمونه برای نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می دهند، همچنین برای درون ساختمان ها نیز کاربرد دارند و با توجه به این که عایق می باشد، گزینه مناسبی برای مناطقی است که دارای شرایط آب و هوایی خاص می باشند.
  • قیمتی که برای نمونه در نظر گرفته اند، نسبت به نمونه های دیگر در عرضه عمده و مستقیم بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

کارخانه تولید آجرنما نسوز شاموتی

کارخانه تولید آجرنما نسوز شاموتی کارخانه تولید آجرنما نسوز ارزان شاموتی را به گونه‌ای تولید کرده است که مواد اولیه مرغوب برای آنها به کار برده است و افراد می‌توانند نمونه‌هایی را تهیه کنند که مطابق با سلیقه آنها باشد و بتواند کیفیت خوب آنها را در طولانی‌ مدت بهره ببرند.
مواد اولیه ای که برای آجر نسوز در نظر گرفته می شود، می تواند تاثیر بسیار زیادی در شکل ظاهری و ویژگی‌های آن داشته باشد، از این رو در فرآیند تولید نمونه به سه شیوه عمل کرده است و آجرهای متفاوتی را به بازار عرضه کرده است و افراد برحسب نیاز آنها را خریداری می‌کنند.
برای این که افراد بتوانند، قیمتی مناسب پرداخت نمایند، عرضه بی واسطه این موضوع را حل کرده است و قیمت مناسبی را برای آنها رقم زده است.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *