مشاوره و سفارش

  • ۱۱ + ۳ =

انواع آجر نسوز شومینه

مهم ترین ویژگی آجر های نسوز مقاومت بالای آنها در برابر حرارت می باشد و این مسله باعث می شود تا از این متریال به عنوان پوشش درونی کوره های صنعتی استفاده شده و حتی قابل استفاده در شومینه ها هم می باشد. در واقع در فضاهایی که دارای درجه حرارت بالایی هستند، می توان از آجر های نسوز استفاده نمود.

2808c1e063aa56e7b267eef108a95fb8.jpg
40182419aee88a738b2a1fb07768ceb6.jpg

انواع آجر نسوز نما

معماری نقش بسیار مهمی در تکامل یک جامعه ایفا می کند. نقش اجتماعی معماری ایجاد چهارچوبی مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل های اجتماعی می باشد. میزان تاثیرگذاری محیط اطراف و تعامل ما با آن، از نقطه نظر کارکرد و زیبایی شناسی، بیش از تصور ماست. این تعامل نحوه ی زندگی ما را شکل داده و در هویت فرهنگی ما نفوذ می کند. آجر نسوز نما تنها به عنوان مصالح به کار رفته در ساختمان یا محل زندگی و کار نیست که اثر بسزایی در درک فضا دارد، بلکه رنگ، بافت، اندازه و شکل آنها نیز دارای اهمیت بسزایی می باشد.

انواع آجر صنعتی

آجر صنعتی نوعی از خاک نسوز آلومینا می باشد که دارای مقاومت حرارتی زیادی نسبت به مابقی خاکهای نسوز می باشد.آجر نسوز صنعتی بیشترین کاربرد را در زمینه ساخت کوره های آجر،ذوب فلزات و کوره های ریخته گری و القایی دارد

a7737e3089b6cb0fe9eb62c23502988f.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آجر نسوز نما-سفارشیموجودتماس بگیرید
آجر صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آجر نسوز شومینه-سفارشیموجودتماس بگیرید
خاک و انواع دیگر محصولات-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۹ + ۶ =

شماره ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۹۴۱۰

تلگرام

ajor_zhivar @

ایمیل

ajorzhivarr@gmail.com

درباره ما :

بازرگانی ژیوار با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع آجر نسوز با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است. بازرگانی ژیوار، با تولید آجرهای نسوز باکیفیت برای شما مشتریان عزیز در تلاش است رضایت و اطمینان خاطر شما عزیزان را به ارمغان آورد.

مدیر مجموعه ژیوار

امید خان محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید