مجموعه ژیوار شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش آجر نسوز شاموتی نما

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات آجر نسوز شاموتیتوزیع کننده آجر نسوز شاموتی نما

به جرات می‌توان گفت که این آجر با کیفیت و زیبا سلطان همه آجر هاست و دارای رنگ های متنوع می باشد و بسیار مقاوم و کاربردی برای ساختمان سازی است. بزرگترین مرکز پخش آجر نسوز شاموتی نما، مرغوب ترین آجر ها را با قیمت های مناسب عرضه می کند. این آجر بسیار صاف و است و دارای فرورفتگی و برآمدگی نیست، ضد خش و صد آتش است، جذب رطوبت ندارد.

مرکز پخش آجر نسوز شاموتی نما

بررسی مشخصات آجر نسوز شاموتی

بررسی مشخصات آجر نسوز شاموتی همه چیز در طبیعت زیباست و با دست بشر زیباتر می شود. آجرهای شاموتی نیز از این گونه اند و با تغییراتی که در آنها می دهند بهترین و زیباترین مصالح ساختمانی می شوند. این آجر به رنگهای قرمز، نارنجی، مشکی و سفید وجود دارد و دارای خصوصیات مهمی مثل نسوز بودن را دارد. این آجرها در دمای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد تولید شده و در ابعاد مختلف آماده می‌شوند و برای ساختمان سازی استفاده می شوند.این آجر با آجرهای دیگر متفاوت است.

به راحتی می توانید آن را تشخیص دهید؛ این نوع آجر که آجری نسوز است خشک تر و بهتر از آجرهای دیگر است و وقتی بر روی آن دست بکشید از آن خاک نمی ریزد و صاف و تمیز است و رنگ دانه های آن این آجر را بسیار زیبا ساخته و برای همین در ساختمان نقش خوبی ایفا می‌کند. این آجرها از گروه آجرهای قرمز و قهوه ای هستند که تنوع رنگ بالایی دارند و این به دلیل مقدار حرارتی است  که در کوره ها داده می شود؛ وقتی بیشتر پخته شود رنگ آن تیره تر و وقتی که کمتر پخته شود رنگ آن روشن‌تر می‌شود.

این آجرها وقتی که با آجر دیگر برخورد کند صدای زنگی کوچک می دهد و این نشان دهنده پر بودن داخل این آجر است و مقاومت بالای آن. ضد آتش است و بسیار مقاوم است. خش نمی شود و محکم است و رطوبت را به خود جذب نمی‌کند و یخ زده می شود. این آجر به هیچ وجه لب پریده و شکست نیست و گودی و برآمدگی بر روی آن دیده نمی شود و صاف است.

توزیع آجر نسوز در تمامی مراکز فروش به صورت گسترده ای انجام می گیرد. این آجرها دارای کیفیت و زیبایی خاصی هستند و می توانند بیشترین کاربرد را در نمای ساختمان و دکوراسیون داشته باشند.

توزیع کننده آجر نسوز شاموتی نما

توزیع کننده آجر نسوز شاموتی نما ما بزرگترین مرکز پخش آجر را داریم و بهترین توزیع کننده آجر نسوز شاموتی نما هستیم. این آجر از ترکیب خاک نسوز و خاک چینی با دمای بسیار بالا ساخته می شود و بعد در کوره ها حرارت داده می شود و قالب گیری می شود. رنگ این نوع آجر بستگی به حرارتی دارد که به آن داده می شود. وقتی که زیاد پخته شود تیره تر و برعکس کمتر پخته شود کم رنگ تر می شود. این آجر تنوع رنگ بالایی دارد و می‌تواند در ساختمان سازی و ساخت شومینه های ساختمانی و کف استفاده شود.

خانه هایی که از این آجر ساخته می شوند همانند تر مه ای زیبا می شوند. آجرها کاملاً مقاوم و استاندارد هستند و باعث استحکام ساختمان و خانه‌ها می‌شوند و با داشتن ظاهری زیبا برای سالها خواهند ماند و رنگ آنها در اثر شرایط جوی مانند نور خورشید و سرمای شدید و بارندگی تغییر نمی‌کند. با خرید بهترین آجر خانه های مقاوم و زیبا بسازید.

امید خان محمدی هزاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ژیوار شما را به خرید بهترین محصولات آجر نسوز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید