قیمت آجر نما شیل در اصفهان

آجر نما شیل از انواع آجرها می باشد که از خاک سنگ شیل تولید می شود. این آجرها دارای مقاومت بالایی می باشند و از این رو متقاضی فراوانی دارند، البته قیمت مناسب این محصولات کاربردی نیز در افزایش متقاضیان اصفهانی بی تاثیر نمی باشد. چرا که کیفیت و مقاومت آجر نما شیل به نسبت قیمت آن بسیار بالاست.

قیمت آجر نما شیل در اصفهان

انواع آجر نما شیل

انواع آجر نما شیل آجر نما شیل محصولی می باشد که از خاک سنگ شیل به تولید می رسد، سنگ شیل خود از رسوبات نوعی سنگ رسوبی به وجود می آید. این آجرها در تنوع بالایی تولید می شوند تا با انواع سلیقه ها سازگار باشند. انواع آجر نما شیل در موارد بسیاری با یکدیگر تفاوت دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 • میزان مقاومت و استحکام
 • کیفیت آجر نما شیل
 • تفاوت در ظاهر انواع آجر نما شیل
 • تفاوت در قیمت
 • برند تولید کننده

خاک شیل به دلیل استحکام بالا به جای خاک رس در ساخت و تولیداین آجرها مورد استفاده قرار می گیرد، علت محبوبیت آجر نما شیل نیز استحکام بالای آن می باشد. در مورد مصالح ساختمانی نیز مقاومت و کیفیت محصول حرف اول را می زند، از این رو انواع آجر نما شیل می تواند بهترین انتخاب باشد. 

به طور کلی انواع آجر نما شیل مزایایی دارند که آنها را مورد توجه و استقبال قرار داده است، برخی از این مزایا و ویژگی ها عبارتند از:

 1. مقاومت بسیار بالا در برابر فشار
 2. ظاهری مناسب و زیبا جهت استفاده در نمای ساختمان
 3. سازگاری آجر نما شیل با محیط زیست
 4. مقاوم در برابر رطوبت و یخ زدگی
 5. مقاوم در برابر جذب آلودگی
 6. عدم شوره دهی
 7. قیمت مناسب به نسبت مزایا و کیفیت

خرید انواع آجر نما شیل

خرید انواع آجر نما شیل امروزه مصالح ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار می باشند، به طوری که جهت انجام یک کار افراد باید انتخاب کنند که کدام روش مناسب تر است. برای مثال آجرها از انواع مصالح ساختمانی می باشند که دارای تنوع بالایی می باشند و افراد می توانند بنا بر بودجه، کیفیت و یا ظاهر محصول آن را خریداری کنند.

آجر نما شیل از انواع مختلف آجرنماها می باشد که به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد می باشد. قیمت آجر نما به نسبت کیفیت و ویژگی های این محصول بسیار مناسب می باشد. همچنین قیمت آجرنماشیل به نسبت محصولات مشابه نیز بسیار نازل شمرده می شود.

به دلیل مزایا و کاربردهای متعدد این محصول، افراد بسیار جهت خرید آجر نما شیل اقدام می کنند و در نتیجه تقاضا برای آن بالاست. به همین جهت خرید آجر نما شیل با قیمتی مناسب به دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای افراد متقاضی ممکن می باشد.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

یک پاسخ

 1. سلام و عرض ادب
  به جرئت میتوانم بگویم قیمتی که شما ارائه می دهید بسیار مناسب تر از مراکز دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *