قیمت آجر لفتون دو قلو درجه یک

آجر لفتون دو قلو از برترین مدل های این محصول است که از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد. تقاضا برای خرید و سفارش این نوع آجر در بازار بسیار زیاد است و مهمترین دلیل آن نیز قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی این کالا می باشد. برای قیمت گذاری این محصول از شیوه های متعددی استفاده می شود که از این موارد می توان به قیمت گذاری با توجه به هزینه های ثابت و متغیر اشاره کرد.

قیمت آجر لفتون دو قلو درجه یک

آجر لفتون دو قلو چیست؟

آجر لفتون دو قلو چیست؟ از مرغوب ترین و رایج ترین آجر هایی که در ساختمان سازی از آن استفاده می شود، آجر لفتون است. این نوع آجر در استان اصفهان تولید می شود و از درجه کیفی بسیار عالی برخوردار می باشد. این محصول رنگ بندی های متنوعی دارد که از این موارد می توان به رنگ زرد و قرمز اشاره کرد.

از این نوع آجر می توان برای دیوار چینی ساختمان ها و باغچه ها استفاده کرد. این محصول به صورت دو قلو در بازار موجود است و افراد می توانند برای تکمیل ساختمان خود از این محصول استفاده کنند. این محصول دارای مشخصه های بسیار زیادی است که از مهمترین و اصلی ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • از اصلی ترین ویژگی های این محصول می توان به خالص بودن آنها اشاره کرد. در ساخت این کالا از هیچ ماده ناخالصی استفاده نمی شود و این امر باعث شده تا مقاومت فیزیکی این کالا تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.
  • بر روی این نوع آجر ها سوراخ هایی وجود دارد که موجب ایجاد خلاء در هنگام ساختمان سازی خواهد شد. این امر به کاهش وزن این نوع آجر کمک بسیار زیادی می کند. وزن مناسب این محصول موجب شده تا نصب این محصول بسیار راحت و آسان باشد.

فروش آجر لفتون بسته بندی

فروش آجر لفتون بسته بندی آیا از قیمت فروش آجر لفتون با کیفیت در بازار اطلاع دارید؟ یکی از مهمترین فاکتور هایی که بر قیمت تمام شده آجر تاثیر می گذارد، میزان فروش این کالا در بازار است. افزایش تقاضا برای خرید و سفارش آجر های با کیفیت و درجه یک لفتون تاثیر بسزایی بر قیمت تمام شده این کالا خواهد داشت.

این سایت برترین و معتبر ترین مرکز فروش آجر در کشور است که این محصولات را با کیفیت بسیار عالی برای مشتریان گرامی ارسال می کند. قیمت آجر لفتون در این مرکز در سطح منصفانه ایی قرار دارد و این محصولات در بسته بندی های کاملا ایمن و مناسب برای سفارش دهندگان گرامی و ارجمند ارسال می شود.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *