شرکت فروش آجر نسوز شاموتی نما

شرکت فروش آجر نسوز شاموتی نما از زمان آغاز به کار تا به امروز توانسته نقش اساسی را در ساخت سرپناه ها از مصالح با کیفیت ایفا کند. این آجرها از مواد نسوز ساخته شده‌اند که توانایی آن را دارند که در دماهای بالای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد و دوام آورده و از آتش‌سوزی ‌های مجرب به خراب شدگی و تخریب ساختمان جلوگیری کند.

این تاجر ها در کنار نسوز بودن می‌توانند به نمای ساختمان ها چشم‌نوازی خاصی نیز ببخشند.

شرکت فروش آجر نسوز شاموتی نما

کاربرد آجر نسوز شاموتی نما چیست؟

کاربرد آجر نسوز شاموتی نما چیست؟ آجر نسوز شاموتی نما همانگونه که از اسمش معلوم است به دلیل مزیت نسوز بودن کاربردهای بسیار فراوانی را در صنعت ساختمان سازی دارد که در ادامه این مطلب به گزیده‌ای از این کاربردها و ویژگیهای آجر نسوز شاموتی نما به صورت کوتاه و مختصر خواهیم پرداخت:

نمای ساختمان ها: یکی از پرکاربردترین مکانهای آجرهای نسوز استفاده در نما های داخلی و یا بیرونی ساختمانها می باشد به گونه‌ای که این آجرها در کنار القای حس اصالت و زیبایی توانایی آن را دارند که با حفظ رنگ ثابت خود در اثر تغییرات دمایی آب و هوا و همچنین کمرنگ نشده روز به روز به زیبایی خود بیفزایند.

آجرها در عصر حاضر یکی از پرکاربردترین آجرها می‌باشند به گونه‌ای که تنوع رنگ در این آجرها باعث شده است تا اماکن مذهبی، ادارات و اماکن تجاری در کنار کاشانه های گرم شما میزبان این آجرها باشند.

کاربرد در شومینه: آجرهای نسوز مذکور کاربردهای فراوانی دارند یکی از آنها استفاده در شومینه های کلاسیک و مدرن می باشد که استفاده از این آجرها در داخل شومینه جلوه و زیبایی خاصی به فضای داخلی خانه می دهد.

بیشترین کاربرد آجرهای شماتی در دیواره های داخلی کوره ها، ریخته گری های فولاد، کوره ذوب فلزات غیر آهنی، صنعت شیشه سازی و غیره می باشد که توانسته بازار خرید و فروش خوبی را در بین آجر ها به خود اختصاص بدهد.

امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از اماکنی که تحت عنوان وبگردی فعالیت دارند از این آجرها برای نما سازی و القای نوستالژی و قدیمی بودن به محیط استفاده می کنند.

همچنین شایان ذکر می باشد کاربرد آجر نسوز شاموتی نما نسبت به اندازه آن می تواند دچار تغییر و تحول شود به گونه ای که به وسیله اندازه مختلفی که آجر دارد می‌توان تنوع کاربردی زیادی را برای این محصول عنوان کرد.

تولید ویژه آجر نسوز شاموتی نما

تولید ویژه آجر نسوز شاموتی نما تولید ویژه آجر نسوز شاموتی نما امروزه توسط بسیاری از تولید کنندگان به نام جهان پیگیری می شود که همواره افزایش عرضه و تقاضا نسبت به این محصول باعث شده است تا تلید ویژه آجر نسوز در دستور کار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد.

کاربرد بسیار در کنار زیبایی خیره کننده باعث شده تا استفاده از آجر شاموتی در بین مردم و فعالین عرصه صنعت ریخته گری و همچنین دکوراسیون منازل به وفور دیده شود.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *