خرید آجر نسوز بخاری دیواری

پیش از خریداری آجر نسوز بخاری دیواری  بهتر است بدانید که این نوع آجر ها چرا برای بخاری استفاده می شود و در اصل چه نوع آجری می باشد و آجر های مشابه این آجر در بازار هایی تولید شده است کجاست و چگونه از آنها در صنعت های مختلف استفاده می شود برای خرید آجر نسوز بخاری چه دیواری و… از همین صفحه میشود با تماس اقدام به خرید این جنس از آجر کرد.

آجر نسوز بخاری دیواری

خرید آجر نسوز برای انواع بخاری

خرید آجر نسوز برای انواع بخاری

مصرف کنندگان برای خرید این فرآورده می‌توانند با رجوع به سایت آجر ژیوار اقسام و اقسام آن را مشاهده کرده و مدل مد نظر خود را با توجه به فاکتورهای یاد شده در نظر گرفته شده و کیفیت بالای آنها سفارش داده و همچنین از مشاورین فروش  راهنمایی گرفته و انتخابی رضایتمند و صحیح و به جا را داشته‌باشد از هر لحاظ می‌توان گفت نرخ این آجرهای بخاری تولید شده در کشور متغیر می باشد و برای تامین نیازهای داخلی و خارج از کشور بسیار مناسب است مشتریانی که در بیرون از کشور این تولیدات را درخواست دهند باید هزینه شامل هزینه گمرک را به آن اضافه کنند حتماً خرید عمده این آجر بخاری های نسوز می‌تواند بسیار در مصرف هزینه مشتریان باصرفه می باشد.

مرجع فروش انواع آجر نسوز

مرجع فروش انواع آجر نسوز

آجر از دسته تولیدات و مصالح ساختمانی تازه و جدید در بازار مصالح فروشان می باشد که دارای سه سوراخ بیضی شکل است که موجب می شود سیمان و ملات در درون آجرها نفوذ کرده و دیواری کیفیت بالا و محکم که دارای استقامت بسیاری می باشد ، داشته باشیم. این آجر که بیشتر در استان فارس در مرحله استفاده جای‌میگیرد ، طرفداران فراوانی پیدا کرده است  این گونه آجر به‌روش عمده در اختیار مصالح فروشان جای‌میگیرد و به علاوه کیفیت بسیاری که دارد، قیمت بسیار مناسب و باصرفه ای دارد که موجب شده مورد استقبال در صنعت ساختمان سازی منجر شود .

مشخصات آجر نسوز برای بخاری های دیواری

مشخصات آجر نسوز برای بخاری های دیواری

از ویژگیها آجر میشود به مقاومت بالای آن اشاره کرد و همین طور به حجم بسیار کم آن که سبب مزایایی در این آجر شده است . از دیگر مشخصات این آجر وزن پایین این آجرها می باشد که در صنعت ساختمان سازی یک امتیاز محسوب شده و موجب می شود بار مرده ساختمان ناچیز شود تولید این آجر به‌طور تر بوده و موجب شده تا استحکام و مقاومت لازم را اقسام سازه ها داشته باشد و این خود از دلایلی است که سبب شده طرفداران فراوانی پیدا کند پیش از خریداری آجر باید توجه داشت که این آجر در برابر ضربه مقاومت کافی را دارا باشد . با کیفیت ترین این نوع آجرها، آجری است که تلفات کمتری داشته باشد و در برابر ضربه های کوچک شکسته و خرد نشود همین طور از مشخصات کیفیت دار بودن این آجر میشود به رنگ و شکل ظاهری آن دقت کرد. این آجر دارای رنگی زرد مایل به نارنجی است که چنانچه از این رنگ کم رنگ تر و یا پر رنگ تر باشد، کیفیت آنقدر مناسبی ندارد. در نهایت بهترین روش برای خرید این جنس آجر با قیمت به صرفه برای شما حتما میتواند خرید بدون واسطه این آجر باشد چرا که دلیل بر این می شود که ارزانترین خرید را داشته باشید.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *