تولید آجر نسوز گرد سر ستون

آجر مهمترین نقش را در ساختمان سازی ایفا می کند و به دلیل درجه سختی و مقاومت بالا باعث استحکام ساختمان ها شده است. این محصول در مدل ها و جنس های مختلف تولید می شود و هر کدام کارایی خاص خود را دارند. آجر نسوز گرد سر ستون یکی از بهترین این تولیدات و ساختاری منحصر به فرد دارد به همین دلیل در مقابل حرارت نیز مقاوم است. تولید آجر در طرح و رنگ های مختلف صورت می گیرد. 

تولید آجر نسوز گرد سر ستون

کاربرد آجر نسوز گرد سر ستون

کاربرد آجر نسوز گرد سر ستون مقاومت و دوام بالا در کنار ظرافت و زیبایی ظاهری باعث شده تا سطح کاربرد آجر نسوز بسیار بالا باشد و شما می توانید در هر محیطی که دارای حرارت بالا است آن را اجرا کنید. این آجر به شکل گرد و نیم دایره است که برای تزیین ستون در کوره ها و ساختمان ها و پاتیل ها استفاده می شود و قابلیت پوشش دهی بالایی هم دارد. 

این محصول از نظر شکل ظاهری با نمونه های دیگر کاملا متفاوت است و این امر باعث تمایز و برتری آن نسبت به محصولات دیگر می شود. شکل گرد و نیم دایره سبب شده تا در محیط های گرد مانند ستون ها به خوبی قابل اجرا باشد و شبیه پازل کنار یکدیگر قرار می گیرند. در کوره ها و پاتیل ها که درجه حرارت بالا است این مصالح بیشترین مصرف را دارند و بسیار با دوام و ماندگار هستند. 

وزن سبک و نصب آسان باعث استقبال بیشتر مصرف کنندگان شده است و از این رو امروزه به وفور کاربرد دارد‌. 

ارزان ترین قیمت روز آجر نسوز

ارزان ترین قیمت روز آجر نسوز ارزان ترین قیمت آجر نسوز در فرآیند تولید و بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت و جنس و نوع مشخص شده و بر روی بسته بندی محصول درج می شود تا مصرف کنندگان بتوانند با اطلاع قبلی از قیمت ها خرید خود را انجام دهند. هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر دوام و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص می دهد. 

قیمت یکی از پارامتر های مهم در تصمیم گیری برای خرید این محصول است که خود به عوامل دیگری بستگی دارد. تورم و شرایط حاکم بر بازار باعث شده تا طی سال های اخیر نرخ این تولیدات افزایش زیادی پیدا کند.

 از نظر قیمت محصولات با همدیگر تفاوت بسیار دارند که مشتریان بر همین مبنا می توانند انتخاب خود را انجام دهند. هر چه سطح کیفی بهتر باشد مسلما قیمت ها گران تر خواهد بود که مشتریان نتیجه گیری می کنند که با قیمت گران دستگاهی درجه یک تهیه کرده اند. 

اشتراک گذاری

جهت مشاوره سفارش با ما ارتباط بگیرید!

4583 094 0912

واحد فروش: آقای خانمحمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *